Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-03-08 17:03:49

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Opis "na zaś" #2

-Fucking White Sox - zaklął Roman Kraus. W zeszłym roku te cwele sprzedali finał World Series i do dziś muszę przez nich pić najtańszą whisky. Mam nadzieję, że dostaną należyty wyrok, ale to mi i tak forsy nie zwróci. Swoje żale Kraus wylewał barmanowi, który właśnie dolewał mu do Picia napój whisky-podobny.

-Odkąd miastem trzęsie mafia nie widzę przyszłości dla żadnej dyscypliny sportowej w naszym mieście. Zresztą oni nie tylko sport korto.... kantoro.... kontrolo... kantrolują. Romanowi zaczęło się kręcić w głowie.
-Masz rację Kraus kontrolujemy wszystko, nawet twoje pożal się Boże drinki - uśmiechnął się złowieszczo barman.
-Skąd weizss kim ejstem? - wybełkotał Kraus.
-Hyhy, nie kim jesteś, a raczej kim byłeś bo można już o tobie mówić w czasie przeszłym. Przykro mi, ale przegrałeś życie koncertowo.

Roman Kraus dzięki resztkom świadomości sięgnął po kastet, który miał w wewnętrznej kieszeni marynarki. Bezskutecznie. Niezdarnie strącił szklankę z alkoholem zawierającym truciznę. Wirowało mu w głowie, miał trudności ze złapaniem oddechu, a powieki same mu się zamykały. Odczuwał rozrywający ból w klatce piersiowej. Zawał serca sprawił, że nie potrafił utrzymać równowagi i runął na posadzkę. Zwijał się na bezdechu jeszcze przez 30 sekund po czym barman zabrał się za sprzątanie.

http://i42.tinypic.com/6th07m.jpg

Roman Kraus [']

------
Celowo napisałem "Picia" wielką literą w środku zdania


Wykorzystane.

Ostatnio edytowany przez gawron (2009-03-10 20:24:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaur.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.nwf.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl