Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-03-08 20:48:06

Sarsik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 102
Punktów :   

Głosowanie nr 2

Barti niech daje na Picarda, skoro już się do niego przyczepił. W zależności od tego, czy ktoś jeszcze się dojebie do Clementa, można dorzucić kolejny mafijny głos. Najlepiej od Melona, gdyż on ma powód aby głosować na kogoś podejrzewanego - on jedyny musi/chce ratować swoją dupę linczem. Techno moze zostać przy dj-faji, glosowanie dwa razy w pierwszych dwóch głosowaniach na tego samego nie jest niczym podejrzanym, tym bardziej jak ktoś ma taki nick. A reszta niech głosuje na kogo tam chce (ale każdy na kogoś innego), najlepiej część w osoby które dostały po 2 głosy (zografski, falaska), a część w osoby nie podejrzewane dotąd (Bundy, Suk). Jedna osoba może też zagłosować na mnie. Nie dostałem żadnego głosu, raczej do jutra nie wpadnę w jakiś głupi sposób, a głosowanie na mafiozę może potem kogoś uratować (jeśli odpadnę szybko) lub jeśli odpadnie ten który na mnie głosował, oczyści mnie w pewien sposób.

To są wstępne przemyślenia, w przypadku nie rozwinięcia się gry w jakiś znaczący sposób, jeśli będzie dalej chaos z lekkim wskazaniem na Picarda. Melon, co by się nie działo, ma się jednak nie odzywać w ogóle do głosowania jeśli chce przeżyć, dobrze mu radzę. Ewentualnie jutro po 18, w ostatniej chwili ujawnić się że głosujesz na picarda, ale polemika czy próba usprawiedliwiania się do tego czasu jest wykluczona.

Ostatnio edytowany przez Sarsik (2009-03-08 20:48:41)

Offline

 

#2 2009-03-08 20:51:00

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

Re: Głosowanie nr 2

No bo to forum jest pojebane. Te pmki sa tak blisko nickow ze ja wysylalem glosowanie do mieszkanca na kogo glosuje. i Pytanie. Co mam zrobic> pisac o tym na forum mafii czy lepiej nie ??

Offline

 

#3 2009-03-08 20:51:14

technomojzesz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

ja wolalbym zaglosowac na kogos innego, coby pokazac swoje zdezorientowanie wynikajace z poczatku gry. dj faja moze sie wkurwic, namowic ziomkow i uprzec sie by ubic romana d, czyli mnie. yo.

Offline

 

#4 2009-03-08 20:52:22

Sarsik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

ale komu konkretnie wysłałeś swój głos?

techno - spoko, to była tylko sugestia. Ktoś po prostu może powielić swój typ z dzisiaj, nie musisz to być ty, nie musi to być nikt.

Ostatnio edytowany przez Sarsik (2009-03-08 20:53:24)

Offline

 

#5 2009-03-08 21:09:53

redhawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 47
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

Ok to ja dalej jadę Son Goku. Miał głosy tylko od nas, więc pewnie nikt do niego ręki jeszcze nie przyłoży. Jakby jednak było zagrożenie zabicia go to zmienie typ na jakiegoś cichociemnego.

Offline

 

#6 2009-03-08 21:49:24

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: Głosowanie nr 2

Ja zobaczę jutro jakie będą reakcje/wypowiedzi i może wtedy wyjdę z cienia trochę, bo na razie ciężko sprzedawać miastu jakieś głodne kawałki kto może być w mafii.

Offline

 

#7 2009-03-08 22:23:44

technomojzesz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

ludzie płaczą, że niby ja mam cos z tym wspolnego. mysle, ze moj post rozwial watpliwosci. bede od tej pory zgrywal naiwnego gracza, ktorego boli, ze ktos go posądza (ze niby wielki uczony). ogólnie to oddam głos na didżeja faję, no chyba ze macie jakies sugestie, jeszcze troche czasu jest. elo.

Offline

 

#8 2009-03-09 14:51:44

Sarsik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

Z melonem cienko, ale jest jeszcze do odratowania. Moja propozycja głosów jest taka:

Techno - już zapowiedział publicznie że głosuje na dj faję, niech tak zostanie. Myślę że nagonka na Ciebie ustała, lecz dobrze będzie jak już się nie będziesz wypowiadał do jutra.

Barti - atakuje Picarda. Myślę że jedyną osobą która może dziś odpaść zamiast mojego_komputera jest właśnie Picard. Ale sam głos Bartiego to za mało. W planie mam napisać mini-tyci-analizę na niego i dołożyć swój głos. Może ktoś pójdzie moim i Bartiego tropem.

Melon - już parę osób zauważyło, żeś nie oddał głosu mimo zapowiedzi, wyciszenie nie dało spodziewanych rezultatów, także moja propozycja dla Ciebie jest taka: Ja zrobię za chwilę tę analizkę na Picarda, a Ty po jakiejś godzinie, przed 16, napiszesz, że jesteś nowy, nie masz doświadczenia, wysłałeś swój głos do tej osoby na którą chciałeś głosować zamiast do MG - po prostu powiesz prawdę, z zaznaczeniem że nie umiesz w to grać i nie miałeś dotąd czasu tego sprostować. Przy okazji powiesz, że oddasz swój głos na Picarda z tego tylko względu, że on jest oprócz Ciebie najbardziej na wylocie i chcesz ratować swoją dupę. Będą to już 3 głosy na Picarda, 3 od mafii, ale myślę że można śmiało takie coś zaryzykować by Cię uratować.

Redhawk - głosuj na Goku jak chcesz

A reszta niech głosuje na kogo tam chce, każdy na innego, z głową, np. gawron na kogoś podejrzewanego też, musisz powoli robić z siebie myślącego, analizującego usera, który nie podłącza się bezmyślnie do linczów, a sokół i szumel w kogokolwiek, nawet jeden z was może we mnie.


Co wy na to?

Ostatnio edytowany przez Sarsik (2009-03-09 14:52:51)

Offline

 

#9 2009-03-09 15:11:22

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: Głosowanie nr 2

Będzie ciężko Melona odratować. Ale faktycznie dużo też zależy od tego czy on sam sobie pomoże. Lepiej wyjść na takiego co gra po raz 1. niż cwaniaka co pisze posty, a nie głosuje bo to wzbudza podejrzenia.

A Sokół niech w ogóle jakiegoś posta napisze, bo punkty karne będą ;o

Offline

 

#10 2009-03-09 15:19:48

JBarez

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 26
Punktów :   -3 

Re: Głosowanie nr 2

Co się przejmujecie, zapraszam do HydeParku. Musimy rozbudować ten dział.

Offline

 

#11 2009-03-09 15:20:15

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

Re: Głosowanie nr 2

Mam już czas na krótkie sprostowanie. Wasze podejrzenia wobec mojej osoby są bezpodstawne. Może jestem mało doświadoczonym graczem ale to nie powód, żeby zabijać. Do dzisiaj byłem przekonany, że poprawnie zagłosowałem. Wchodząc na forum zauważyłem, że dostałem ostrzeżenie. Napisałem do Jacka Bauera i powiedział, że głos nie doszedł. Zacząłem myśleć jak to możliwe. I już wiem. Chciałem glosować odrazu po tym jak napisałem posta na forum poprzez wysłanie pm do jb. Jednak te pmki są tak rozstawione że wysłałem do kogoś innego mianowicię do Braina Boitano. Nie miałem wcześniej czasu, żeby wejść i coś napisać. Stąd moje zdziwienie, że już kilka głosów na mnie leci. Może nie jestem guru wśród graczy ale swój rozum mam.

Mój głos dzisiaj poleci na Clementa Picarda ponieważ wydaje mi się, że obaj jesteśmy blisko porażki...

Człowiek uczy się cały czas na błędach. Błędy są wykorzystywane przez innych. Niekiedy nie ma możliwośći naprawy tego co się wcześniej zrobiło. Los samotnego komputera w wielkim mieście zależy tylko od Króla. Usiadł i myślal...

Może być? Czy coś dodać?

Mój_komputer raczej nie jest mafiozą, bo wczoraj wysłał mi pm ze swoim głosem. Nie sądzę, aby ktoś będący w mafii popełniał tak durne błędy w grze.

Braian moze mnie uratowac !!! przyznal sie nareszcie ze do neigo wyslalem pm.

i co? bo mam malo czasu. 5 minut.

Ostatnio edytowany przez Melonik (2009-03-09 15:25:21)

Offline

 

#12 2009-03-09 15:25:22

Sarsik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: Głosowanie nr 2

Jest ok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsziagrupac.pun.pl www.pustak.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.nwf.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl