Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-21 11:39:54

technomojzesz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 68
Punktów :   

dzien 14

jestem sam ale wole się konsultować z wami. kto dziś? ksiądz, myślę, ciągle daje na siebie, pod odstrzałem jest wienstein, możeby spróbować zajebac wuuje?

Offline

 

#2 2009-03-21 13:08:48

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: dzien 14

Jeśli zabijesz barmana, to ksiądz do końca gry będzie już się modlił tylko za siebie i do końca gry zostanie w antymafii. Chyba, że liczysz, że na koniec gry zostaniesz ty, ksiądz i ktoś bardziej podejrzany od Ciebie i wtedy Woytas się poślizgnie... To też zależy od Ciebie Techno, czy wierzysz jeszcze w zwycięstwo, czy nie. Jeśli tak, to nie możesz zabić Wuuji wcześniej, niż Woytasa. Gdyby wiedzieli, że w praktyce został 1 mafiozo, to na pewno ani by im się śniło modlić za barmana. A tak, kto wie...

Ja bym zaryzykował na księdza, a potem konsekwentnie dzień po dniu dawał na jego zaufanych ludzi w mordach mafii.

Albo drugi scenariusz. Dziś jeszcze na jakiegoś pipoloka np. Ziggy. Dziś zabiją Amosa, więc ufność wobec Motayi nieco spadnie. Zostanie więc po dzisiejszym dniu dwóch mieszkańców mniej. Także jutro modlitwa za barmana będzie nieco bardziej prawdopodobna.

Offline

 

#3 2009-03-21 13:24:39

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

Re: dzien 14

Ziggego nie. Byc moze dzisiaj zginie bo wuja podejrzewa ze on jest w mafii. Pytanie glupie zadal ja mu odpisalem a wuja juz podtekstow szuka Byc mzoe wystawilem im cel Czas pokaze

Offline

 

#4 2009-03-21 18:37:44

redhawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 47
Punktów :   

Re: dzien 14

Motayi też się lepiej szybko pozbądź, bo on jest oszustem i ma 2 głosy, a podąża za księdzem i barmanem. Jak oni Cie namierzą to dostaniesz 4+ głosy, a jak sprzątniesz oszusta to tylko 2+.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaur.pun.pl www.nwf.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.pustak.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl