Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-03-11 10:09:11

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Opis "na zaś" #ileś tam

There's only two types of people in the world.
The ones they're honest, and the ones they don't.
- brzmiał jazzowy numer w radio.

Krew, cała umywalka we krwi. Johnny Deep był w swoim mieszkaniu. Golił właśnie swój pięciodniowy zarost. Mimo, iż robił to powoli i starannie zaciął się i wypłynął strużek krwi. Coś ewidentnie zaprzątało mu głowę. Doprowadził się do porządku, po czym wziął leżącą na tapczanie wczorajszą gazetę. Miasto było ogarnięte psychopatyczną rządzą zemsty. Dokonano już kilku samosądów. Jak się okazało na podstawie przeszukań mieszkań zamordowanych przez mieszkańców - byli oni niewinni. Chicago zamieniło się w miasto szmalcowników, którzy podstawnie lub bezpodstawnie donosili na swoich znajomych, czy sąsiadów.

Johnny usłyszał jakiś odgłos na balkonie. Rozejrzał się lecz to tylko kot strącił doniczkę z filodendronem. Odwrócił się w stronę pokoju, ale nie był już w nim sam. Naprzeciw niego stał zamaskowany mężczyzna z rewolwerem.

-Wszystkie pieniądze są w cukierniczce. Błagam nie rób mi krzywdy.
-Nie interesuje mnie forsa. I wanna play a game. - wycedził włamywacz
-Co?
-Twoje życie zbudowane jest na oszustwie. Dzięki kłamastwie wyrolowałeś swojego wspólnika w interesach i dorobiłeś się wielkich pieniędzy. Kłamałeś swoją żonę, że ją kochasz a pieprzyłeś każdą napotkaną prostytutkę. Chcę, by ostatnie słowa jakie padną z twoich ust były prawdą. Masz tu nożyczki. Powiedz mi kto jest księdzem, po czym obetnij sobie język, a puszczę cię wolno.
-Przepraszam, ale jestem nieco zdezorientowany. Co to za przedstawienie? To jakiś dowcip, prawda?
-Wybór należy do ciebie. Powiedzenie mi prawdy i życie bez części ciała, którą zadawałeś innym ból, albo śmierć.
-Ale ja nie wiem kto jest księdzem. -odparł rozdygotany Deep
-Ja to pierdolę, zdejmuję kominiarę. Bo liczy się prawda, prawda.

Intruz zdradził swoją tożsamość. Nie było to jednak istotne dla Johnny Deepa, któremu odcięty został język. Mafiozo skazał lokatora na kilka minut cierpienia, po czym przystawił mu rewolwer do skroni i pociągnął za spust.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a6/Tongue.agr.jpg/250px-Tongue.agr.jpg

Johnny Deep [']

----------
Dobre? :>

Wykorzystane.

Ostatnio edytowany przez gawron (2009-03-12 21:28:02)

Offline

 

#2 2009-03-11 11:16:00

technomojzesz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Opis "na zaś" #ileś tam

Zajebiste

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glatorianie.pun.pl www.nwf.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl www.biologiaur.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl