Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-03-13 13:47:31

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

opis

Możecie coś z tego tekstu zrobić. Ja tam weny twórczej nie mam.

Wchodzi zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami w mieście xxx do baru. Usiadł w samym rogu knajpy jakby się czegoś obawiał. Po chwili podchodzi do niego kelner i mówi:

Co podać?
A co Pan poleca?
Proponuję wino i coś słodkiego.
Ok a jakie to wino?
Najlepiej wódka.
Dobrze. A cos słodkiego?
Proponuję bigos.

Coś w tym stylu. Odpowiednio przeksztalcic w dobra forme. I Zeby wyszlo na to ze w tym bigosie była jakas trucizna.

Nie wiem nie znam sie:P Poeta nie bede

Offline

 

#2 2009-03-13 14:42:31

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: opis

Dobra tam, ja już napisałem jeden zapasowy
----------

Maciej Grabski sprawdził swoją pocztę. Była w niej kartka z pozdrowieniami od ciotki, rachunek z pralni oraz zupełnie niespodziewanie list następującej treści: "Został pan wylosowany w loterii, jaką przeprowadza każda dzielnica. Nagrodą jest bilet na występ Harry'ego Houdiniego. Grabski uśmiechnął się pod nosem. Raz na rok to i byk się ocieli - pomyślał.Odziany w smoking przybył do teatru w którym miał się odbyć pokaz. Houdini okazał się geniuszem. Zaprezentował szereg sztuczek karcianych, oswobodził się z łańcuchów w zbiorniku pełnym wody. Wyczarował gołębia mimo że wręku trzymał tylko chustę, a wreszcie dał się swojej asystentce przepiłować na pół, będąc w skrzyni z której wystawała mu głowa i nogi.

Nagle światło reflektora zatrzymało się na Grabskim. Został wytypowany do uczestnictwa w jednej ze sztuczek zatytułowanej "Kochanek w szafie". Osoba wchodziła do szafy, w której znajdowały się otwory. Następnie magik wpychał w nie szable.

- Pan się nie martwi, to są rekwizyty. Kiedy pchnę szablą w otwór, jej ostrze się chowa. Jest Pan bezpieczny - szepnął Grabskiemu na ucho Houdini
- Podziwiam pańskie dokonania. Słyszałem o tej sztuczce, ale myślałem, że trik polega na tym, że podłoga jest otwierana i szafa zostaje pusta - piał z zachwytu Grabski
Następnie pomachał w stronę publiczności i wszedł do szafy. Słyszał wyrazy przerażenia wśród publiczności. Chyba Houdini wziął szable do ręki. Nagle w odległości 2 cm od oczu szafę przebiło ostrze szabli. To był prawdziwy oręż! Za moment kolejne pchnięcie. Tym razem Grabskiemu się nie poszczęściło i został zraniony w nogę

- Aaaaaarghhhhh - wrzasnął
- Hohoho, czyżbym zrobił coś nie tak? - droczył się z publicznością Houdini przekonany o aktorskich umiejętnościach Grabskiego

To pomieszczenie śmierci przebiło jeszcze kilkanaście ostrzy. Widzowie byli przerażeni i zachwyceni jednocześnie. Nadszedł moment kulminacyjny w którym asystentka zdjęła kłódkę i otworzyła szafę. Wtem setki gardeł wydały z siebie przyprawiający o ciarki jęk. Wewnątrz ujrzeli zmasakrowane ciało Macieja Grabskiego który został wielokrotnie przebity ostrzami szabli.

- Ppprzy-przysięgam, to były tylko rekwizyty. Ktoś je podmienił! - zaczął histeryzować słynny Houdini.

http://www.tarott.eu/piki/10%20pik.jpg

Maciej Grabski [']

Ostatnio edytowany przez gawron (2009-03-17 19:10:44)

Offline

 

#3 2009-03-13 15:44:28

redhawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 47
Punktów :   

Re: opis

Napiszę i ja.

Miasto ogarnęła wielka smuta. Mieszkańcy bali się wracać na noc do domów. _____ mieszkał niedaleko zamordowanego kilka dni temu Mariuszenki. Bał się, że będzie następny, więc tę noc postanowił spędzić w hotelu. ____ Cenił sobie wygodę, więc wybrał najlepszy hotel w Syracuse, mianowicie "Hotel Impet". Luksusowe samochody na parkingu, kilka basenów na terenie hotelu, mega karki w ochronie... To wszyscy sprawiało, że ____ czuł się bezpiecznie. W końcu nastał wieczór, ______ z zaciekawieniem słuchał radia w swoim pokoju, oczekując wiadomości o kolejnym mordzie. W międzyczasie zamówił sobie wykwintną kolację do pokoju. Kelner zapukal do drzwi:
- "Czy życzył pan sobie Strogonoffa w sosie miętowym z niespodzianką, panie ____?" - rzekł kelner, podając danie.
- "Tak, dziękuję. A co jest tą niespodzianką?" - odrzekł ____.
- "Ależ pan niecierpliwy. Niespodziankę już podaję" - odpowiedział kelner, po czym wyciągnął pistolet zza fartucha. - "Słyniemy z wysokich standardów panie _____, zamówił pan niespodziankę, a moim zadaniem jest realizowanie życzeń naszych klientow""
- "A-a-a-alee..."
- "Żadne ale. Szerokiej drogi panie _____, niech panu ziemia lekką będzie" - zakończył kelner po czym oddał kilka strzałów w klatę piersiową i głowę swojej ofiary.

Następnego dnia przy ciele znaleziono taki oto plakat:
http://i44.tinypic.com/k2eeeb.jpg

Dobre?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proponuję tym opisem zabić Romana Krausa, bo jest możliwe że to Piecha lub Ronni (nawiązanie do Impetu), choć niekoniecznie. Swoją ja i tak jestem za tym, żeby dzisiaj zabić Krausa.

Offline

 

#4 2009-03-15 16:08:10

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: opis

Zapasowy:

-Odbijany
! - zakrzyknął nieznajomy wąsacz po czym zamienił się partnerką z ________. Był on razem ze swoją lubą na weselu jej przyjaciółki. Generalnie wokoło sami nieznajomi i nie było do kogo gęby otworzyć. Po kilku szalonych tańcach _______ wrócił do stolika. Nieszczęśliwie jakiś nieźle wstawiony jegomość wpadł na niego i zapaskudził mu spodnie majonezem.

______ udał się w kierunku toalety szybko przetrzeć świeżą plamę wodą. W tymże pomieszczeniu spotkał mężczyznę który miał przy sobie torebkę towarzyszki ________. Poznał ją, bo była robiona zamówienie u włoskiej kreatury mody.
- Facet zadzierasz z nieodpowiednimi ludźmi - warknął do złodzieja
- Słucham? - tamten udawał zaskoczonego
- Oddaj mi tą torebkę. Hej, wszystko widzę. Co tam masz za karteczkę? Natychmiast pokaż.

Był to mały pognieciony liścik na którym były jedynie cyfry: 52345 769372942 64379526269. ________ spojrzał na nieznajomego, a ten zręcznie go obezwładnił i za moment nastąpiło ciche chrupnięcie łamanego karku _______.


http://img503.imageshack.us/img503/138/zuraw16cc9.jpg

_______ [']

--------
A liczby w języku T9 oznaczają "Janek pozdrawia mieszkańców" - może chodzić o Smitha, Trawoltę, Baptiste. Ale jak nie chcecie się wychylać to darujcie sobie te liczby lepiej.

Ostatnio edytowany przez gawron (2009-03-17 22:19:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaur.pun.pl www.nwf.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl www.pustak.pun.pl