Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-03-17 16:17:02

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

Glosowanie nr 11.

A wiec tak. Dzisiaj ginie S.Dzeparow. Tyle ze po tym co napisal Suk Bury to ja wnisokuje ze oni mogli zrobic jakas teorie spiskowa. A wiec nam podrzucick Serwera i wiadomo ze mafia sie podepnie pod ten mord. A sami zaglosuja na kogos innego i byc moze beda szukac mafiozow wsrod zabojców Serwera.

A wiec na kogo glosujemy ?

Ostatnio edytowany przez Melonik (2009-03-17 16:17:23)

Offline

 

#2 2009-03-17 17:08:49

Sarsik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: Glosowanie nr 11.

To co sugerujesz nie ma logicznego prawa bytu. AM sugeruje jasno na forum że dziś zabijamy Dżeparowa, tak więc każdy kto nie jest w AM zagłosuje na niego. Antymafii nic nie da głosowanie na kogoś innego, bo i tak go nie zabiją (chyba że w AM jest min. 8 osób, w co wątpię), a nawet jeśli, to przecież oni wiedzą kto jest w AM a kto nie i dalej będą szukać mafiozów wśród kilkunastu osób głosujących na Dżeparowa i nie będących w AM. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale tak jest, to Ty Melonie szukasz niepotrzebnie spiskowych teorii ;P W dzisiejszym głosowaniu nic nam nie grozi, spokojnie można ulokować głos w piżmaku.

Generalnie sprawy mają się tak, że Santos jest mocno podejrzewany, ale myślę że red wie co robić i powinien grać dalej jak gra, nie ufać Sukowi itd. Mam nadzieję że AM nie jest przekonana o jego winie tylko wymieniając często jego nick chcą go sprowokować, np. do zmiany stylu, do kajania się itd. Do wszystkich was ogólnie mam taką prośbę, żebyśmy nie rzucali teraz za bardzo nickami, żebyście techno i Melon grali tak jak inni powiedzmy "cisi" miastowi, czyli odniesienie się do czyjejś kandydatury, poparcie, ewentualnie jeden nick jako swoja propozycja i to też wtedy, jeśli kiedyś o nim wspominaliście, czyli Techno może sam z siebie zrzucić nickiem Faji lub Augustina, Melon Jibrina. Chodzi o to żeby nie szastać nikami niewinnych, bo po waszej ewentualnej śmierci jest to jasna wskazówka. No i generalnie lepiej się nie wychylać z niczym. Argument że ktoś tam ucichł to żaden argument, ale argument że ktoś nagle z dupy oskarża niewinnego wg AM np. Barnesa, to już jest powód do prześwietlenia. Także radzę umiar i wpasowanie się w konwencję Wiensteina, Goku itp.

Offline

 

#3 2009-03-17 19:00:33

gawron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 130
Punktów :   -1 

Re: Glosowanie nr 11.

I słusznie Sarsik prawi. O tym Amosie to ja nawet zapomniałem calkiem. Także, jeśli się nie będziecie zbytnio wychylać to i o was zapomną. Jeden post na dzień i starczy. Bo zbyt często komentujecie wydarzenia. Mówię o Techno i Melonie.

Offline

 

#4 2009-03-17 19:04:10

Melonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 99
Punktów :   -2 

Re: Glosowanie nr 11.

Dobrze. Przepraszam. Miasto jest w konsternacji trzeba to wykorzystac!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nwf.pun.pl www.biologiaur.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl